My story – Ja & CaTP

Další z dielov môjho života by som chcel venovať festivalu CAR AT TUNING PARTY – skrátene CaTP. 

Reč bude o najväčšom motoristickom festivale na Slovensku, ktorý dokonale spájal a pevne verím, že bude i naďalej spájať všetky scény či už drift, draf, tuning a v neposlednom rade rap a Miss Carat Tuning. 

Festival si za niekoľko ročníkov prešiel mnoho vecmi. Zažil úspešne ročníky, kedy návštevnosť výrazne prekročila 10 000 hranicu, ale i ročnik kedy to bol krok vedľa. Aby som bol konkrétny. Reč je o roku 2017, kedy sa organizátori rozhodli premiestniť festival na main plac letiska (kde sa konali všetky ostatne festivaly na letisku). Práve táto zmena vzala všetku tu pozitívnu atmosféru a nasledujúci rok 2018 sa opäť všetko muselo dostať na starých koľaji. 

A práve tu sa to stalo …

Hlavná organizátorka LeRa vedela čo musí spraviť a preto oslovila nový team ľudí, ktorí jej s tým pomôžu. Vedela, že potrebuje ľudí, ktorí festival poznajú viac jak rok a preto oslovila nás… Poďme podľa mien – Peťo – práve on mal na starosti logistiku, pozabezpečovať oplotenie a všetko potrebné, druhé meno bolo Forky, ktorému som v tesnom závese sekundoval – našou prioritnou úlohou bolo postarať sa o PR a reklamu samotnu. Do toho všetkého bola na mojich pleciach práve príprava všetkých grafických podkladov a teda osadenie celého brandu ročníku. A okrem iného sme pomáhali Peťovi vyskladať areál aby sme ulahodili všetkým rovnako. Ďalšie mená, ktoré treba spomenúť určite Dominika, ktorá Lere pomáhala so súťažou Miss Carat Tuning alebo Lukáš, btw. reč je o Lukášovi Pavláskovi tom hercovi, ktorý zháňal a menežoval brigádnikov.