MOJE PROJEKTY

Azda každý kreatívny človek má chuť vytvárať niečo vlastné. Medzi nich patrím aj ja, preto mám aj ja aktuálne rozbehnutých viac projektov. Práve tie by som vám rád predstavil na tejto podstránke. 

logo_unlimited2

Unlimited co

Lifestylová značka oblečenia zameraná na športovo založených jedincov, ktorí majú svoje limity trošku viac posunuté ako bežní ľudia. V ponuke tejto mladej značky svoje miesto zastupujú tričká s dizajnami jednotlivých extrémnejších športov, mikiny do nevhodnejšieho nečasu či štýlové doplnky ako multifunkčné šatky respektíve šatky aby najmä slečnám nezavadzali vlasy vo vykonávaní akčnejších činností.

Unlimited co

Unlimited nie je len obyčajná basic značka oblečenia. Jej priorita je sústredená na všetkých milovníkov adrenalínu. Medzi sortiment patria tričká a mikiny na bežné nosenie, športové dresy či tričká z lycri vhodné na vodné využitie či bojové športy. Sortiment oblečenia dopĺňajú doplnky. Aktuálne v ponuke sú multifunkčné šatky a čelenky z doplnkov k oblečeniu. K štýlovým doplnkom patria šálky so zaujímavými dizajnmi.